11 laiptų

BILIETAI

ŽYGIO TRASOS

Lietuvos nepriklausomybės dienai paiminėti skirtas žygis. Šį žygį sudarys dvi trasos: 20 ir 30 km. Per įdomiausias Kauno miesto vietas.

20 km trasa

Startas iki 08:00 val.


Vanduo ir arbata


Pietus (kariška košė)


Diplomas

12€

30 km trasa

Startas iki 07:00 val.


Vanduo ir arbata


Pietus (kariška košė)


Diplomas

12€

ŽYGIO EIGA

ATVYKIMO VIETA
Visų maršrutų dalyviai turi savarankiškai atvykti į žygio starto vietą – Medžių g. 7, Kaunas (III Skyriaus tarpinis amunicijos sandėlis).

PARKAVIMAS
Parkavimas miesto teritorijoje, esančiose parkavimo vietose.

STARTAVIMAS
Startuoti galite iškart po registracijos, pasirinktam maršrutui skirtu starto laiku, jį galite rasti maršrutų aprašymuose.

REGISTRACIJA
Atvykus į registraciją nuskenuosime jūsų bilietą (spausdinti nebūtina – pakaks mobilaus telefono) ir pateiksime kitą žygiui svarbią informaciją.

ŽYGIAVIMAS
Maršrute bus įrengti poilsio ir pagalbos punktai. Taip pat ten bus galima pasipildyti vandens atsargas, pasivaišinti arbata, užkąsti, o prireikus gauti būtinąją medicininę pagalbą.Maršrutų kilometražai gali būti su paklaida dėl GPS imtuvų ir išmaniųjų prietaisų sekimo skirtumų.

FINIŠAVIMAS
Visi maršrutai yra radialiniai, vadinasi startuosite ir finišuosite ten pat – Medžių g. 7, Kaunas. Čia finišavę žygio dalyviai bus apdovanojami diplomais.

Sumokėję dalyvio mokestį, žygeiviai patvirtina, kad yra susipažinę ir sutinka su žygių nuostatais.

Planuojate apsilankyti muziejuje?

Ar žinai, kaip keitėsi Lietuvos kariuomenės uniformos nuo 1990 iki dabar? Ar gali įsivaizduoti, kiek sveria kario ekipuotė? O gal smalsaujate, kaip karys ruošiasi išgyventi lauke? Kviečiame Tave ir tavo draugus sužinoti daugiau!